rozprašovač olej/ocet 2x100ml v.20,4cm nerez/PH CULINARIA
Kód: MA-369078
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rozprašovač olej / ocet, 2 x 100 ml, v. 20,4 cm, nerez / PH, CULINARIA. objem: 2 x 100 ml výška: 20,4 cm průměr základny: 5,5 cm materiál: nerez, plast Rozprašovač na olej a ocet CULINARIA, transparentní dělená nádobka.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dochucovací soupravy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8591022324981 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,287 kg |
| Objem přepravní: | 1,498 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 21,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
