rozptylovač plamene 18cm
Kód: MA-370221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 18 cm Rozptylovač plamene je určen jako podložka pod nádoby z ohnivzdorného skla a varné keramiky při vaření na plynových spotřebičích a zabezpečuje rovnoměrný ohřev nádoby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochranné síta na pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594012041998 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,082 kg |
| Objem přepravní: | 0,918 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
