rozptylovač plamene 20cm SIMAX
Kód: MA-200701
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozptylovač plamene 20 cm SIMAX průměr: 20 cm Rozptylovač plamene je určen jako podložka pod nádoby z ohnivzdorného skla a varné keramiky při vaření na plynových spotřebičích a zabezpečuje rovnoměrný ohřev nádoby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochranné síta na pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8593419000041 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,106 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 8,58 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
