ručník papírový skládaný Z-Z 2vrstvý BÍ (150ks)
Kód: MA-930016
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ručník papírový skládaný Z - Z 2vrstvý BÍ ( 150 ks ) Barva: bílá Balení: 150 ks Skládané papírové ručníky jsou nepoužívanější papírové ručníky k utírání rukou na toaletách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5903683361800 |
| Hloubka přepravní: | 11,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,33 kg |
| Objem přepravní: | 2,668 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23,2 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
