rukavice čisticí žinylka CLEAN mix barev
Kód: MA-394001
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rukavice čisticí žinylka CLEAN, mix barev. materiál: žinylka mix barev: tyrkysová, šedá Výborný úklid bez použití chemických prostředků a čistidel. Dá se použít za sucha i za mokra. Extra savé vlastnosti. Rukavice je výborná pro úklid celé domácnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8054510100110 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,068 kg |
| Objem přepravní: | 1,458 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
