rukávník teflon 50cm
Kód: MA-280016
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Rukávník teflon, 50 cm. rozměry: 50 x 11 x 15 cm rozměry složeného produktu: 64 x 12 x 3 cm teflonový potah Potřebujete vyžehlit drobnosti, jako je rukáv, nohavice nebo límec? Kovový rukávník vyřeší Váš problém. Vylepšené složení 3-vrstev: metalizovaný povlak, 100% bavlna a polyuretanová pěna zefektivňuje a urychluje žehlení. Výrobek nebarví a je odolný vůči vysokým teplotám.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 5901549330113 |
| Délka: | 50 cm |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,66 kg |
| Objem přepravní: | 2,304 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 64 cm |
| Žehlící prkno: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
