sáček cukrářský 30cm PE (20ks)
Kód: MA-369545
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada zdobicích sáčků CULINARIA. výška: 30 cm materiál: polyethylen 20 ks v balení Sáčky jsou vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022449714 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,504 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
