sáček cukrářský 35cm pogumovaný + 7 špiček
Kód: MA-233295
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
sáček cukrářský 35cm pogumovaný + 7 špiček délka sáčku: 35 cm materiál: pocínovaný kov (špičky) + pogumovaný (sáček) 7 ks špiček Sada zdobících špiček a cukrářského pogumovaného sáčku vhodná na zdobení dortů, zákusků, případně pomazánek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594034481116 |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem: | 0 |
| Objem přepravní: | 1,45775 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 8 |
| Rozměry: | 35 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Typ sáčku: | pogumovaný |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
