sáček cukrářský 45cm bavlněný
Kód: MA-233063
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 45 cm materiál: bavlněný Cukrářský sáček na zdobení a plnění cukrovinek i jiných sladkých, popřípadě i slaných dobrot.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594034481031 |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,032 kg |
| Objem přepravní: | 1,35 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
