sáček cukrářský 45cm PE protiskluzový (5ks)
Kód: MA-275165
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- délka sáčku: 45 cm - materiál: protiskluzovy sáček - 5 ks Cukrářský sáček vhodný na zdobení dortů, zákusků, případně pomazánek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594025880577 |
| Hloubka přepravní: | 0,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,23625 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17,5 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
