sáček cukrářský 45cm pogumovaný CULINARIA
Kód: MA-287705
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
áček cukrářský 45 cm, pogumovaný, CULINARIA. délka: 45 cm materiál: bavlna Bavlněný zdobící sáček CULINARIA má vnitřek potažen gumovým nátěrem. Sáček je vynikající pro dekorování a plnění pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukrářské pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022607084 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,035 kg |
| Objem přepravní: | 0,3135 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
