sáček do mrazničky s popis. pruhem 3l (35ks) silný
Kód: MA-281563
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- 35 ks - objem: 3 l - sáčky extra silné Sáčky jsou odolné proti propíchnutí a jejich výhodou je pruh na popisování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8594028760081 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,174 kg |
| Objem přepravní: | 0,416 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
