sáček do mrazničky s popis. pruhem 6l (25ks) silný
Kód: MA-281564
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- 25 ks - objem: 6 l - sáčky extra silné Sáčky jsou odolné proti propíchnutí a jejich výhodou je pruh na popisování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8594028760111 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,182 kg |
| Objem přepravní: | 0,3675 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
