sáček LDPE rychlouzavírací 18x25cm TRA (25ks)
Kód: MA-799174
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček LDPE rychlouzavírací 18 x 25 cm, TRA (25 ks). rozměry: 18 x 25 cm materiál: LDPE barva: transparentní balení: 25 ks Opakovatelně uzavíratelný LDPE pytlík k širokému použití jak v domácnosti, tak i v dílně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419018168 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,4185 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
