sáček LDPE rychlouzavírací 20x30cm TRA (25ks)
Kód: MA-799176
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček LDPE rychlouzavírací 20 x 30 cm, TRA (25 ks). rozměry: 20 x 30 cm materiál: LDPE barva: transparentní balení: 25 ks Opakovatelně uzavíratelný LDPE pytlík k širokému použití jak v domácnosti, tak i v dílně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590419018175 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 0,399 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
