sáček LDPE rychlouzavírací 6x 8cm TRA (100ks)
Kód: MA-799167
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček LDPE rychlouzavírací 6 x 8 cm, TRA (100 ks). rozměry: 6 x 8 cm materiál: LDPE barva: transparentní balení: 100 ks Opakovatelně uzavíratelný LDPE pytlík k širokému použití jak v domácnosti, tak i v dílně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590419018106 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,24375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
