sáček mikrotenový 6l 30x50cm (50ks)
Kód: MA-281574
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- rozměry: 30 x 50 cm - objem: 6 l - baleno po 50 ks Sáčky jsou vhodné na svačiny, které jsou chráněny před nežádoucími bakteriemi a vlhkostí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8594028760036 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 0,33 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
