sáček se zipem 1l (15ks) s potiskem
Kód: MA-386834
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček se zipem 1 l (15 ks) s potiskem. sáčky 1,0 l - 15 ks, 20,5 x 19 cm / 45 my Univerzální sáčky se zipovým uzávěrem jsou vhodné pro mražení potravin, zachovávají přirozenou barvu i chuť. Jsou vhodné pro skladování potravin či věcí. Lze je opakovaně uzavírat pomocí speciální drážky. Rychlouzavíratelné sáčky chrání uchovávané předměty před vnějšími vlivy, zejména před vlhkostí a prachem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8719202114218 |
| Hloubka přepravní: | 22,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,084 kg |
| Objem přepravní: | 0,67932 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
