sáček se zipem 3l (10ks) s potiskem
Kód: MA-386835
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček se zipem 3 l (10 ks) s potiskem. sáčky 3,0 l - 10 ks, 27 x 26 cm / 45 my Univerzální sáčky se zipovým uzávěrem jsou vhodné pro mražení potravin, zachovávají přirozenou barvu i chuť. Jsou vhodné pro skladování potravin či věcí. Lze je opakovaně uzavírat pomocí speciální drážky. Rychlouzavíratelné sáčky chrání uchovávané předměty před vnějšími vlivy, zejména před vlhkostí a prachem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8719202114232 |
| Hloubka přepravní: | 28,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,087 kg |
| Objem přepravní: | 0,630252 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 6,1 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 3,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
