sáček se zipem DĚTSKÝ sada 3díl. mix dekorů
Kód: MA-387405
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček se zipem DĚTSKÝ, sada 3díl., mix dekorů. sada obsahuje 3 sáčky: - malý 20 x 12,5 cm - střední 22 x 20 cm - velký 26 x 20 cm mix 6 dekorů Univerzální sáčky se zipovým uzávěrem jsou vhodné pro mražení potravin, zachovávají přirozenou barvu i chuť. Jsou vhodné pro skladování potravin či věcí. Lze je opakovaně uzavírat pomocí speciální drážky. Rychlouzavíratelné sáčky chrání uchovávané předměty před vnějšími vlivy, zejména před vlhkostí a prachem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8721037708838 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,072 kg |
| Objem přepravní: | 0,351 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 27 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
