sáček se zipem sada 40ks (mix 1,2l+2,5l) s potiskem
Kód: MA-386833
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček se zipem sada 40 ks (mix 1,2 l + 2,5 l) s potiskem. sáčky 1,2 l - 20 ks, 20,5 x 21 cm / 35 my sáčky 2,5 l - 20 ks, 24 x 29 cm / 40 my Univerzální sáčky se zipovým uzávěrem jsou vhodné pro mražení potravin, zachovávají přirozenou barvu i chuť. Jsou vhodné pro skladování potravin či věcí. Lze je opakovaně uzavírat pomocí speciální drážky. Rychlouzavíratelné sáčky chrání uchovávané předměty před vnějšími vlivy, zejména před vlhkostí a prachem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8719202114171 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,232 kg |
| Objem přepravní: | 0,875 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
