sáček svačinový 25x35cm (50ks) Primapack
Kód: MA-824795
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáček svačinový 25 x 35 cm (50 ks) Primapack. rozměry: 25 x 35 cm balení: 50 ks Univerzální sáčky PrimaPack z pevné fólie jsou vhodné pro uchovávání a převážení všech druhů potravin. Nepropouštějí vlhkost, po uzavření zabraňují vysušování potravin. Lze je využít také v domácnosti pro ukládání a ochranu drobných předmětů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594059389565 |
| Hloubka přepravní: | 26,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,056 kg |
| Objem přepravní: | 0,265 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
