sáčky na led, 192 kostek
Kód: MA-280710
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sáčky na led, 192 kostek. Sáčky jsou vyrobeny ze silné, světle modré LDPE fólie, která se nelepí na kuličky, což usnadňuje jejich vyjmutí. Jsou vybaveny speciálním samouzavíracím systémem, který usnadňuje plnění sáčku a chrání mrazák před únikem vody. Můžete v nich mrazit nejen vodu, ale také džusy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sáčky, síťky, klipsy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5902841451629 |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 0,2035 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 18,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
