sada dětská 2díl.(hrnek,miska) porcelánová mix dekorů
Kód: MA-387211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada dětská 2díl. (hrnek, miska), porcelánová, mix dekorů. sada obsahuje: hrnek objem 360 ml miska objem 600 ml materiál: porcelán mix dekorů: lev, jednorožec, dinosaurus, panda Tento zvířátkový zábavný set vykouzlí úsměv na tváři každému dítěti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8721037047111 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,602 kg |
| Objem přepravní: | 3,964125 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 15,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
