sada jídelní BLUE DAISY square 18díl. porcelánová
Kód: MA-326906
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní BLUE DAISY square, 18díl., porcelánová. sada obsahuje: - 6 ks hluboký talíř, diagonála 23 cm, šířka 22 cm - 6 ks mělký talíř, diagonála 27 cm, šířka 25 cm - 6 ks dezertní talíř, diagonála 20 cm, šířka 18,5 cm Talířová sada square, v bílé barvě s dekorem BLUE DAISY, je vyrobena z porcelánu. Sada je vhodná k servírování různých pokrmů. Talíře lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 7 kg |
| EAN: | 8590419113672 |
| Hloubka přepravní: | 47 cm |
| Hmotnost přepravní: | 7 kg |
| Objem přepravní: | 14,664 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
