sada jídelní dětská 3díl. PH mix barev
Kód: MA-387077
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní dětská 3díl. PH mix barev. sada obsahuje: - hluboký talíř - mělký talíř - kelímek mix dekorů a barev: - jednorožec - růžová - hasičský vůz - modrá materiál: plast Dětská jídelní sada je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8720573460545 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,113 kg |
| Objem přepravní: | 5,586 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 24,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
