sada jídelní dětská 3díl. porcelánová, mix dekorů
Kód: MA-387843
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní dětská 3díl., porcelánová, mix dekorů. sada obsahuje: - mělký talíř pr. 21 cm - miska 650 ml - šálek 220 ml materiál: porcelán mix dekorů: lama, jednorožec Dětská jídelní sada je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8721037851862 |
| Hloubka přepravní: | 24,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,001 kg |
| Objem přepravní: | 3,8688 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 19,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
