sada jídelní dětská KAMARÁDI Z DŽUNGLE 3díl.keramická
Kód: MA-267235
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní dětská KAMARÁDI Z DŽUNGLE 3díl., keramická. sada obsahuje: - mělký talíř pr. 20 cm - hluboký talíř pr. 20 cm - šálek 210 ml materiál: keramika dekor: KAMARÁDI Z DŽUNGLE Dětská jídelní sada je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8591022373811 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,884 kg |
| Objem přepravní: | 4,1013 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 9,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
