sada jídelní dětská LITTLE PRINCESS 3díl. keramická
Kód: MA-325987
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní dětská LITTLE PRINCESS, 3dílná, keramická. materiál: keramika sada obshuje: - hluboký talíř pr. 20 cm - mělký talíř pr. 20 cm - hrneček objem 210 ml Dětská 3dílná sada LITTLE PRINCESS. Sada je vyrobena z keramiky s dekorem princezny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8591022358856 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,941 kg |
| Objem přepravní: | 4,41 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
