sada jídelní dětská SAFARI 3díl. porcelánová
Kód: MA-168527
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
sada jídelní dětská SAFARI 3 díl. porcelánová materiál: porcelán balení: 3 díly Dětská jídelní sada Safari je vhodná po naše nejmenší, aby se snadněji naučili samostatně jíst.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 6925520160551 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,1 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 8,192 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Typ nádobí: | dětské |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
