sada jídelní EYE square 18díl. porcelánová BÍ
Kód: MA-326068
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní EYE square 18díl., porcelánová BÍ. sada obsahuje: 6 x dezertní talíř 18,5 x 18,5 cm 6 x hluboký talíř 23 x 23 cm 6 x mělký talíř 27 x 27 cm 18dílná porcelánová talířová sada EYE square, vyrobena v české porcelánce Thun. Talíře lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.2 kg |
| EAN: | 8590154974668 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 13,2 kg |
| Objem přepravní: | 21,168 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 27 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
