sada jídelní ONION 30díl. porcelánová
Kód: MA-287726
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní ONION, 30díl. porcelánová. sada obsahuje: - 6 x hluboký talíř pr. 19 cm - 6 x mělký talíř pr. 21,5 cm - 6 x dezertní talíř pr. 24 cm - 6 x podšálek pr. 15,5 cm - 6 x šálek materiál: porcelán 30dílná jídelní sada s tradičním dekorem ONION. Nádobí lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.96 kg |
| EAN: | 8591022594322 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 10,96 kg |
| Objem přepravní: | 23,562 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 25,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
