sada jídelní PARMA 18díl. skleněná BÍ
Kód: MA-326076
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní PARMA 18díl., skleněná BÍ. sada obsahuje: - 6 x talíř mělký 27 x 27 cm - 6 x talíř hluboký 23 x 23 cm - 6 x talíř desertní 20 x 20 cm materiál: sklo barva: bílá Sada talířů je vyrobena z velmi kvalitního skla s vysokou pevností a odolností při používání. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání, Vše je odolné vůči tepelnému šoku, vhodné do myčky a mikrovlnné trouby.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.42 kg |
| EAN: | 8411712558697 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 7,42 kg |
| Objem přepravní: | 10,933 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 29 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
