sada jídelní PINK FLOWERS 18díl. porcelánová BÍ
Kód: MA-287785
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
ada jídelní PINK FLOWERS 18díl., porcelánová BÍ. sada obsahuje: 6 x dezertní talíř, pr. 19 cm 6 x hluboký talíř, pr. 21,5 cm 6 x mělký talíř, pr. 24 cm 18dílná talířová sada PINK FLOWERS je vyrobena z porcelánu. Talíře lze používat do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.51 kg |
| EAN: | 8591022450093 |
| Hloubka přepravní: | 46 cm |
| Hmotnost přepravní: | 7,51 kg |
| Objem přepravní: | 14,95 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
