sada jídelní ZELIE 18díl. skleněná BÍ
Kód: MA-369996
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada jídelní ZELIE 18díl. skleněná BÍ. sada obsahuje: - 6 x talíř mělký pr. 25 cm - 6 x talíř hluboký pr. 20 cm - 6 x talíř desertní pr. 18 cm materiál: sklo barva: bílá Sada talířů je vyrobena z velmi kvalitního skla s vysokou pevností a odolností při používání. Nádobí je vysoce odolné proti poškrábání,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.48 kg |
| EAN: | 0883314524765 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 5,48 kg |
| Materiál: | sklo |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 9,464 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 18 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Typ nádobí: | jídelní set |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 26 cm |
| Zařazení - jídelna: | Nádobí |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
