sada na sýr 3díl.(2xnůž,1xvidlička) nerez/gumovník
Kód: MA-387821
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada na sýr 3díl .(2 x nůž,1 x vidlička) nerez / gumovník sada obsahuj: - 2 x nůž na sýr - 1 x vidlička na sýr materiál: nerezová ocel, gumovníkové dřevoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské nože |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8721037444484 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,069 kg |
| Objem přepravní: | 0,589 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
