sada nádobí 4díl. (hrnec 18cm,22cm) nerez SWING
Kód: MA-266100
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada nádobí 4díl. (hrnec 18 cm, 22 cm) nerez SWING. sada obsahuje: - hrnec pr. 18 x 11 cm, objem 2,6 l + poklice - hrnec pr. 22 x 13 cm, objem 4,1 l + poklice materiál: nerez tloušťka stěny: 0,4 mm tloušťka dna: 2,8 mm materiál držadel: nerez materiál poklice: sklo Sada nerezového nádobí SWING. Nádobí lze používat na všechny typy sporáků. Poklice jsou vyrobeny z odolného skla a mají otvor na páru pro dokonalou kontrolu nad vařením. Povrchová uprava nerezi lesk (uvnitř i vně). Nádobí se snadno udržuje, lze mýt v myčce. Držadla jsou k hrncům našroubovaná. elektrika: ano plyn: ano sklokeramika: ano indukce: ano myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8591022416013 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,2 kg |
| Objem přepravní: | 13,65 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
