sada nádobí 10díl. nerez GLORY
Kód: MA-326996
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada nádobí 10díl. nerez, GLORY. sada obsahuje: - hrnec 16 x 7,5 cm + skl. poklice - hrnec 18 x 8,5 cm + skl. poklice - hrnec 20 x 9,5 cm + skl. poklice - pánev 22 x 6 cm + skl. poklice - rendlík 14 x 6,5 cm + skl. poklice materiál: nerez, skleněná poklice Sada nerezového nádobí GLORY. Hrnce lze používat na všechny typy varných desek včetně indukce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.12 kg |
| EAN: | 8591022282335 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,123 kg |
| Objem přepravní: | 18,876 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
