sada nádobí 10díl. nerez SWING Black
Kód: MA-287752
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada nádobí 10díl., nerez, SWING Black. ada nerezového nádobí SWING Black 10 ks obsahuje: - rendlík 16 x 9 cm s poklicí - hrnec 18 x 10,5 cm s poklicí - hrnec 20 x 11,5 cm s poklicí - hrnec 24 x 13,5 cm s poklicí - pánev s nepřilnavým povrchem 24 x 6,5 cm s poklicí Nádobí lze používat na všechny typy sporáků. tloušťka dna: 0,38 mm materiál: nerez / 0,5 mm hliník / 1 mm železo / 0,5 mm hliník / 0,38 mm indukční protektor Poklice jsou vyrobeny z odolného skla a mají otvor na páru pro dokonalou kontrolu nad vařením. Povrchová úprava nerezu lesk (uvnitř i vně). Knoby a držadla jsou s barevnou úpravou v měděné barvě. Nádobí se snadno udržuje, lze mýt v myčce. Držadla jsou k hrncům našroubovaná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnce, kastroly, rendlíky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 8591022602270 |
| Hloubka přepravní: | 53 cm |
| Hmotnost přepravní: | 5,6 kg |
| Objem přepravní: | 31,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
