sada nádobí NATURAL OLIVE smalt 6díl.
Kód: MA-287772
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada nádobí NATURAL OLIVE, smalt, 6díl. sada obsahuje: 1 x hrnec pr. 14 x 7 cm + skleněná poklice 1 x hrnec pr. 18 x 8,5 cm + skleněná poklice 1 x hrnec pr. 22 x 10,7 cm + skleněná poklice barva: přírodní odstín olivy Sada smaltovaných hrnců NATURAL OLIVE, se skleněnými poklicemi. Jsou vhodné na vaření různých pokrmů. Hrnec můžete použít do trouby, bez skleněné poklice, která je opatřena dřevěným knobem. Hnrce mají 2vrstvý smaltovaný nástřik SOLID, barva v přírodním odstínu olivy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Smaltované |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 8591022519882 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,56 kg |
| Objem přepravní: | 10,051 dm3 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
