sada vařeček K2 dřev. 4díl.
Kód: MA-253501
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- 4 díly: vařečka kulatá, vařečka oválná, vařečka oválná s rohem, obracečka - materiál: dřevo Velkou výhodou vařeček je, že nepoškrábou žádné nádobí. Vařečky najdou své využití hlavně při přípravě studených či horkých pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8595054856410 |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,128 kg |
| Objem přepravní: | 0,552 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 36,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
