sada vařeček kul. 3díl.25/30/35cm dřev.
Kód: MA-253481
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
délka: 25/30/35 cm materiál: dřevo Třídílná sada kulatých dřevěných vařeček na míchání polévky či omáčky a hnětení těsta, ideální jsou i při míchání v pánvích a hrncích s nepřilnavým povrchem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8595054856434 |
| Hloubka přepravní: | 1,2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,094 kg |
| Objem přepravní: | 0,4968 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 36 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
