šálek + podšálek 60ml square ALBA BÍ porcelánový
Kód: MA-266170
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek, 60 ml, square, ALBA, porcelánový BÍ. objem: 60 ml horní rozměr šálku: 6,4 x 6,4 cm výška: 5,6 cm průměr podšálku: 12 cm materiál: porcelán s bílou glazurou barva: bílá Šálek s podšálkem ALBA square. Šapo je vhodné i do gastro provozu, lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8591022613641 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,235 kg |
| Objem přepravní: | 1,008 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
