šálek + podšálek 80ml PUNTO keramický
Kód: MA-326915
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 80 ml, PUNTO, keramický. objem: 80 ml průměr podšálku: 11,8 cm materiál: keramika Šálek PUNTO s dekorem srdce, vyrobený z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590419113948 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,198 kg |
| Objem přepravní: | 1,08 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
