šálek + podšálek 90ml COFFEE&CUPCAKES keramický
Kód: MA-267238
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 90 ml, COFFEE CUPCAKES, keramický. objem: 90 ml materiál: keramika barva: bílá Šálek s podšálkem s dekorem COFFEE CUPCAKES je vhodný na podávání kávy. Šálek s podšálkem lze použít do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí, na šetrný program. UPOZORNĚNÍ: použití myčky na šetrný programDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8590419042965 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,24 kg |
| Objem přepravní: | 1,008 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
