šálek + podšálek 90ml PALAS keramický HN
Kód: MA-267594
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 90 ml, PALAS, keramický HN. objem: 90 ml materiál: keramika barva: hnědá Šálek s podšálkem lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na nádobí na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8591022595350 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,215 kg |
| Objem přepravní: | 0,7865 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
