šálek + podšálek 100ml puntíky ČRV keramický
Kód: MA-369955
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 100 ml, puntíky, keramický ČRV. objem: 100 ml materiál: keramika barva: červená Šálek s podšálkem DOTS, červený s bílými puntíky, je vyrobený z kvalitní keramiky. Lze použít do mikrovlnné trouby i do myčky na běžné domácí použití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 8591022536896 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,218 kg |
| Objem přepravní: | 0,726 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
