šálek + podšálek 120ml square ALBA BÍ porcelánový
Kód: MA-268972
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 120 ml, square ALBA, porcelánový BÍ. objem: 120 ml materiál: porcelán barva: bílá Tato sada se perfektně hodí do restaurací, kaváren, ale najde své využití i v domácnosti. Šálek je zhotoven natolik kvalitně, že přináší nevšední požitek z každé kávy. Vhodný do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8591022211748 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,545 kg |
| Objem přepravní: | 1,372 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
