šálek + podšálek 190ml PREMIUM COFFE keramický
Kód: MA-370105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 190 ml, PREMIUM COFFEE, keramický. objem: 190 ml materiál: keramika dekor káva Šálek s podšálkem s dekorem PREMIUM COFFEE, je vhodný na podávání kávy. Šálek s podšálkem lze použít do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí, na šetrný program. UPOZORNĚNÍ: Použití myčky na šetrný program.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 8591022544358 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,41 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
