šálek + podšálek 200ml CHARME porcelánový
Kód: MA-370075
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Šálek + podšálek 200 ml, CHARME, porcelánový. objem: 200 ml průměr 8 cm výška: 7,9 cm průměr podšálku: 14,5 cm materiál: porcelán Šálek s podšálkem CHARME o objemu 200 ml je vhodný na podávání čaje nebo kávy. Nádobí je vhodné i do gastro provozu. Možnost doplnit o talíře, misku nebo hrnek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022477182 |
| Hloubka přepravní: | 15 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,323 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,8 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
